Please enter a search term:

  • Služby

    mprofi je viac ako marketingová agentúra alebo poradenská spoločnosť v oblasti riadenia. Považujeme sa za digitálnych architektov a zároveň za generálnych dodávateľov vášho projektu digitálnej budovy.

    Prehľad služieb

Služby - V službách vášho úspechu!

mprofi je viac ako marketingová agentúra alebo poradenská spoločnosť v oblasti riadenia. Považujeme sa za digitálnych architektov a zároveň za generálnych dodávateľov vášho projektu digitálnej budovy. Z našich 25-ročných skúseností vieme, že prechod na digitálne procesy si vyžaduje osobné poradenstvo, ako aj technické a ekonomické know-how a veľmi dobrú znalosť sektora B2B. Keď s nami spolupracujete, profitujete nielen z našich odborných znalostí, ale aj z našich služieb.

Hodnotenie webového obchodu

Pripravíme vám cestu do online obchodu, vytvoríme a implementujeme strategické riešenia pre vstup do elektronického obchodu a profesionálnu koncepciu komplexných služieb pre prispôsobenie vašich online aktivít.

Vyhodnotenie systémov elektronického obchodu
Audit riadenia

Či už ide o sociálne médiá, manažment alebo marketingový audit: sledujeme trendy, vytvárame kauzálne analýzy a hodnotenia projektov a neustále ich zlepšujeme.

K digitálnemu testu fyzickej zdatnosti
Procesy

Využite naše dlhoročné know-how v oblasti transformácie klasických podnikových procesov na komunikáciu spoločností s konvergentnými webovými podnikovými procesmi a naše skúsenosti s podporou procesov riadenia zmien.

Digitalizácia procesov
Integrácia systému

V priebehu transformácie vášho podniku je potrebné prepojiť rôzne systémy, napr. CMS a/alebo automatizáciu marketingu s webovou stránkou.

Systémová integrácia dozvedieť sa viac
Reputácia

Povesť vašej spoločnosti v digitálnom svete je vašou najdôležitejšou menou. Optimalizujeme a monitorujeme vašu reputáciu na internete, sociálnych sieťach a deepwebe a podporujeme vás v otázkach prevencie a správania, ako aj pri navrhovaní usmernení.

Objavte teraz
Poradenstvo

Viete, že potrebujete digitálne reštrukturalizovať svoju spoločnosť. Ako presne a kde najlepšie začať, vám povieme po presnej inventúre a individuálnej analýze problémov vašej spoločnosti.

Objavte teraz
Koučovanie

Cieľovo orientované školenie zamestnancov: Vytvorte spoločné chápanie danej témy prostredníctvom cieleného moderovania v priebehu niekoľkých hodín s účastníkmi z príslušných oddelení spoločnosti.

Objavte teraz
Analytika | Big Data

Naši odborníci na veľké objemy údajov ponúkajú analýzu a prípravu neštruktúrovaných podnikových údajov a podporujú vás pri nastavovaní, integrácii a implementácii kľúčových ukazovateľov výkonnosti (KPI).

Objavte teraz
Reklama

Cielená reklama na internete nie je určená len pre veľkých hráčov - aj malé a stredné podniky a najmä internetové obchody profitujú zo skutočne merateľnej reklamnej stratégie.

Objavte teraz
SEO

Zlepšujeme vaše hodnotenie pomocou správnych nástrojov a dynamicky reagujeme na meniace sa parametre. Optimalizáciu pre vyhľadávače totiž chápeme ako proces, ktorý je potrebné rozvíjať s ohľadom na vaše individuálne potreby.

Objavte teraz
Komunikácia

Všetko je komunikácia, analógová aj digitálna, či už v marketingu, na sociálnych sieťach alebo pri nakupovaní v online obchode. Urobte svoju online komunikáciu interaktívnou, udržateľnou a orientovanou na dialóg. vaši zákazníci vám budú vďační.

Objavte teraz
CRM

Rozumné riadenie zákazníkov je pre každú spoločnosť nevyhnutné. Podporíme vás pri plánovaní a implementácii webových riešení pre riadenie vzťahov so zákazníkmi a ERP.

Objavte teraz
Vývoj softvéru

Nájdeme pre vás najlepšie softvérové riešenie - ako konzultanti nezávislí od dodávateľa to môžu byť aj riešenia s otvoreným zdrojovým kódom bez skrytých dodatočných nákladov.

Objavte teraz
Termíny a podujatia

Chcete sa s nami stretnúť osobne? Potom navštívte jeden z našich seminárov alebo okrúhlych stolov na jednom z našich švajčiarskych miest. Termíny nájdete tu.

Objavte teraz
Dočasný manažment

Dočasné riadenie je dočasné prevzatie riadiacich úloh na dočasnom základe. Podporujeme našich klientov ako skúsení odborníci na digitálnu transformáciu.

Objavte teraz
Ochrana údajov

Implementácia politík ochrany údajov a dodržiavanie predpisov o ochrane údajov sú dnes kľúčové.

Objavte teraz
Súlad s ochranou osobných údajov služby Google Analytics

Riešenia Google Analytics pre B2B spoločnosti v súlade so zásadami ochrany osobných údajov: Odbornosť a služby na mieru.

Objavte teraz

Pri zavádzaní IT systémov a automatizácii podnikových procesov pomáhajú našim firmám naši IT experti. Ponúkame komplexné poradenské služby. Týmto spôsobom zabezpečujeme, aby IT systémy spoločnosti spĺňali obchodné požiadavky. Okrem toho školíme a trénujeme zamestnancov, aby dokázali efektívne používať nové systémy a procesy. Okrem toho ponúkame našim klientom komplexnú podporu pri optimalizácii webových stránok a internetových obchodov. Vieme, aká dôležitá je pre úspech spoločnosti príťažlivá a používateľsky prívetivá webová stránka. Preto intenzívne pracujeme na optimalizácii webových stránok a internetových obchodov našich klientov. Naši skúsení weboví vývojári a dizajnéri pracujú ruka v ruke, aby vytvorili atraktívne, používateľsky prívetivé a SEO optimalizované webové stránky a online obchody. Tie sú prispôsobené potrebám spoločnosti a jej zákazníkov. Vynikajúci zákaznícky servis je nevyhnutnou súčasťou našej činnosti. Usilovne pracujeme na tom, aby boli naši zákazníci s našimi službami vždy spokojní. Poskytujeme komplexnú podporu a poradenstvo. Našim klientom sa snažíme poskytovať individuálne riešenia, ktoré spĺňajú ich špecifické potreby a pomáhajú optimalizovať a zlepšovať ich podnikanie.