Please enter a search term:

Vaša komunikačná agentúra

Pre mnohých zaujímavých malých aj veľmi veľkých klientov v celom Švajčiarsku sme obľúbenou komunikačnou agentúrou. Presne povedané, sme dokonca viac ako len jedna agentúra - sme mnohí. Pretože v našej DNA je najdôležitejšie vytváranie sietí, využívanie synergií a spolupráca. A to robíme už viac ako 25 rokov.

Sociálne médiá, skúsenosti s webom, stratégia, vzťahy s verejnosťou, propagácia, eventy, firemné publikácie, tvorba a kampane - to všetko ponúkame z jednej ruky. A to pod jednou strechou. Pretože sa pre vás poskladáme tak, ako si to vyžadujú vaše marketingové ciele a strategická firemná komunikácia. Aby ste po svojom boku nemali len agentúru, ale odborníkov so solídnym know-how a osobných sparingpartnerov.


Komunikačné agentúry vás môžu podporiť v digitálnej oblasti

V nasledujúcom texte vám ponúkame prehľad oblastí použitia, v ktorých vás môžeme ako komunikačná agentúra podporiť:

Naše služby ako komunikačnej agentúry

Chcete viac než len prítomnosť na trhu. Máte odvahu vytvárať relevantnosť: so svojimi zákazníkmi, partnermi a ďalšími cieľovými skupinami. Vaším cieľom je zmeniť situáciu a pohnúť ľuďmi. Poradíme vám a sprevádzame vás od stratégie až po realizáciu.

BUDOVANIE ZNAČKY ZAMESTNÁVATEĽA

Vyčnievajte z davu zamestnávateľov. Nájdite a udržte si zamestnancov. Zdokonalíme vašu značku zamestnávateľa a vypracujeme opatrenia pre personálny marketing.

Tvorba obsahu

Vaším cieľom je dosiahnuť rozdiel v komunikácii. Nájdeme a vytvoríme pre vás obsah, ktorý je jedinečný. Pre všetky kanály.

VZŤAHY S VEREJNOSŤOU

Ako spoločnosť chcete byť vypočutí, videní a pochopení. My sa postaráme o to, aby ste boli so svojimi zainteresovanými stranami v obraze.

MARKETINGOVÉ SLUŽBY

Prekvapenie. Informovať. Inšpirovať. Nájdeme spôsoby. Aby ste zabodovali u svojich cieľových skupín. V správnom čase a na každom kanáli.