Please enter a search term:

  • Digitálni experti

    Náš tím vysokokvalifikovaných digitálnych odborníkov je pripravený pomôcť vám s realizáciou vašich projektov.

    K prehľadu tímu

Odborníci na mprofi

Máme viac ako 25 rokov skúseností s riadením a poradenstvom interaktívnych IT projektov a v posledných rokoch sa špecializujeme na digitálne nastavenie a digitálnu transformáciu stredne veľkých spoločností založených na webe. Z nášho sídla vo švajčiarskom Zugu sa naša sieť webových a IT expertov rozprestiera po celej Európe už viac ako 14 rokov. Zoznámte sa s nami!

Andre Beherzig

Predstavenstvo a výkonný riaditeľ spoločnosti mprofi AG

Spoznajte Andreho
Conny Rochlitz

Finančný riaditeľ a riadenie projektov Backend / ERP / financie

Spoznajte Connyho
Stefan

Vývoj seniorov

Simone

Obsah, úprava: texty na webových stránkach, ktoré pomáhajú predávať!

Michel

Hlavný serverový expert

Gordon

Vývoj backendu

Gerhard

Vývoj frontendov

Nadine

Riadenie projektov Digitálny marketing

Frank

Odborník na umelú inteligenciu, riadenie projektov, agilný vývoj softvéru

Monty

CSS, PHP, Backend, Senior Development

Petr

Docker, Kubernetes, Cloud, Vývoj serverov a API, Senior Expert

Alexander

Expert na API, senior vývoj

Markus

Vývoj seniorov

Jürgen

Podpora riadenia

Sebastian

PHP, vývoj frontendov a backendov

Anne-Lise

Back office

Norman

Kontrola a podpora riadenia projektu

Monika

mprofi je vaším spoľahlivým partnerom!

Pokiaľ ide o realizáciu vašich IT projektov, sme spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti IT a digitálneho priemyslu a s tímom vysokokvalifikovaných odborníkov na vyššej úrovni, ktorí vám poskytnú podporu. Náš tím tvoria odborníci v rôznych oblastiach, ako je vývoj softvéru, tvorba webových stránok, cloud computing, správa dát a mnohé ďalšie.

Sme hrdí na to, že máme tím vysokokvalifikovaných IT špecialistov, ktorí sú vždy v obraze s najnovšími technológiami, aby vám mohli poskytnúť najlepší možný výkon a kvalitu. Naši odborníci s vami úzko spolupracujú. Takto nájdeme optimálne riešenie pre vašu spoločnosť. Aby sme vám zabezpečili vždy aktuálne informácie a najlepší možný výkon, spoliehame sa na najnovšie technológie a inovácie.

Ponúkame vám širokú škálu služieb a riešení. Pomôžeme vám optimalizovať vašu IT infraštruktúru a zlepšiť vaše obchodné procesy. Podporujeme vás pri vývoji softvéru, zlepšovaní bezpečnosti IT, efektívnej správe údajov a mnohých ďalších činnostiach.

Hľadáte spoľahlivého partnera pre digitalizáciu, ktorý vás podporí pri realizácii vašich transformačných projektov smerom k platformovej ekonomike? Potom je pre vás správna adresa mprofi. Úzko s vami spolupracujeme, aby sme vám zabezpečili to najlepšie možné riešenie pre vaše požiadavky. Naším cieľom je poskytnúť vám rýchle, efektívne a kvalitné riešenie, ktoré bude presne prispôsobené vašim potrebám. Chápeme, aké dôležité je IT pre vaše podnikanie, a preto je naším cieľom poskytnúť vám to najlepšie možné riešenie.